Vaše mince - numismatika, mince ČNB i světové

Registrace
Chcete nakupovat za nejlepší ceny?
Chcete vědět včas o všech mincích?
Chcete nejlepší ceny při výkupu?
Zaregistrujte svoji emailovou adresu:
Kontakty
Ing. Ludvík Čanda
T: +420 703 435 135
Ú: 2108007510/2700 Unicredit Bank
Reklama
Radost z lahve

www.vasemince.cz

Mince k narození dítěte

Narození dítěte Narození dítěte Darujte k narození dítěte nádhernou minci, jejíž propracovaný obal umožňuje doplnit otis, text od dárce apod. Mince je ražena v nejvyšší kvalitě proof z ryzího stříbra. Její hmotnost je 1 Oz, tedy 31,1 g. Průměr mince je 37 mm.
Akční cena mince je jen 1.990 Kč.


Svatební mince

Svatba Svatba Darujte ke svatbě dárek, který tento den bude připomínat velmi dlouho a neztratí svou hodnotu. Uskladnění v originální bílé etuji s vyřezávaným srdcem a číslovaným certifikátem autentičnosti. Mince je ražena v nejvyšší kvalitě proof z ryzího stříbra. Její hmotnost je 1 Oz, tedy 31,1 g. Průměr mince je 40,6 mm.
Akční cena mince je jen 2.490 Kč.

Titulární medaile - Maturant, Ing., Mgr. a Mudr.

Titulární medaile - Maturant, Ing., Mgr. a Mudr. Osobitý dárek pro maturanty, magistry, inženýry a doktory medicíny. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo získal nebo v brzké době získá některý z titulů, obdarujte ho medailí, která mu bude úspěch trvale připomínat a vyjádřete tak, že si toho opravdu vážíte.

Cena medaile je 1.990 Kč

Taštičky/kapsy na mince

Pokud plánujete minci darovat, bude pro Vás jistě zajímavá nabídka veselých obalů, do kterých minci ukryjete včetně plastové eteu. Věřte, že za pár korun dodáte hodnotnému daru i šmrnc, humor a styl.

látkové kapsy na mince
Taštička má zip, který je pro snažší manipulaci opatřen poutkem. Rozměry jsou přibližně 10 x 11 cm. Následně lze využít rovněž jako peněženku, obal na telefon, klíče apod.

Cena je 39 Kč.

Jak objednat?

Při objednávce mince připište poznámku, že si přejete přidat taštičku a uveďte zvolený motiv. Naše pracovní názvy motivů (na obrázku zleva doprava a shora dolů) jsou kuřátko, kocour, opička, slečna, myška, méďa, gejša, králíček a prasátko.

Odborná literatura nejen pro investory

Kniha Investujte do zlata a stříbra - Michael Maloney Investujte do zlata a stříbra
Michael Maloney

Nejuznávanější kniha v oboru investování do vzácných kovů. Bible investování do zlata a stříbra. Předmluvu napsal Robert Kiyosaki a kniha je zařazena do edice Poradci bohatého táty.

V průběhu věků se mnoho věcí používalo jako platidlo: dobytek, obilí, koření, mušle, perly a nyní papír. Ale jen dvě věci jsou skutečné peníze: zlato a stříbro. Když začíná být papírových peněz příliš mnoho, a ztrácejí tak hodnotu, vracíme se zpátky k drahým kovům. Během těchto událostí dochází vždy k obrovskému převodu bohatství a záleží na vás, zda se toto bohatství bude převádět na vás nebo od vás. Dozvíte se, kde, kdy a jak investovat a dosahovat maximálních výnosů bez ohledu na stav ekonomiky a další důležité rady, například, jak se vyhnout prostředníkům a převzít kontrolu nad svým finančním osudem pomocí přímého provádění vlastních investic.
Doporučená MOC je 260 Kč

Na www.vasemince.cz jen za 180 Kč

© 2011 - 2024 Ludvík Čanda

TOPlist